Nová sezóna - Tři nové tváře

Už před prázdninami jste si na předpremiéře inscenace pro teenagery "BEZ KECŮ A BEZ AUTORIT!" mohli všimnout nové mladé (tehdy ještě hostující) herečky Emy Turnové. Tato absolventka Mezinárodní konzervatoře tak nahradila ve stálém angažmá herečku Veru Hejko, která se přiblížila blíže své milované Praze a stala se členkou Divadla Lampion v Kladně.

V pánské šatně je toho trochu víc. Novým (prozatím) hostujícím hercem je Quido Kublák. Je spolužákem Emy Turnové z konzervatoře a ten zase nahradil hostujícího Pavla Trochtu a převzal po něm role ve Sněhurce a v pohádce Ať žijí duchové.

Po dvaceti letech nás v dobrém opustil herec Petr Čulík, aby na stará kolena zkusil něco jiného. Ve všech rolích, kromě "Pouti", kterou Petr bude dohrávat, ho nahradil zkušený herec Josef Wiesner, kterého jste možná viděli v inscenacích Divadla Letí, které spoluzakládal, taktéž hostoval v Dejvickém divadla, v Divadle Rubín, atd. Věříme, že to bude podobné eso jako pan Čulík, držte mu palce a hlavně se na něj přijďte podívat.

Přejeme všem nově příchozím, ať se jim u nás líbí a Veře, Petrovi a Pavlovi hodně štěstí v jejich novém angažmá:)

ZLOMTE VAZ!

 Josef Wiesner

Ema Turnová

 Quido Kublák

 Petr Čulík

 Vera Hejko

 Pavel Trochta