ZKOUŠÍME: KOMETA!

Zkoušení poslední inscenace před létem je v plném proudu! 

Vydejte se s námi na cestou napříč galaxií! Naše verneovské dobrodružství vás zavede do všech koutů sluneční soustavy. Přidejte se ke skupině nedobrovolných astronautů, kteří jsou unášení vesmírem. Naše posádka čelí neznámým nebezpečí s důmyslem, odvahou a hrdostí sobě vlastní. Dočkají se šťastného návratu na Zem?

Kometa! v režii Josefa Kačmarčíka bude mít premiéru 29. 5. v Městském divadle v Mostě na aréně.

Těšíte se? Těšíme se!