Nové tváře Divadla rozmanitostí

Divadlo rozmanitostí v nové sezóně bude mít nový kabátek. Právě teď řemeslníci opravují fasádu na budově, aby vše bylo na podzim, ke 30. výročí otevření divadla, hotovo. Pro diváky je také dobrou zprávou to, že se dočkají zbrusu nových, pohodlných sedaček v hledišti.
Ale to stále není vše! Naše divadlo omládne i o nové herce a herečky, takže se můžete těšit na svoje oblíbené inscenace v novém obsazení (např.: Ať žijí duchové) nebo si počkejte na jejich debut na premiéře komického příběhu Pozor, děti, přijela k nám pouť!

A o koho se jedná? Kdo ještě nezaznamenal, tak od ledna tu máme novou herečku Kamilu Rakovou, která se se svojí předchozí praxí v Docela velkém divadle v Litvínově výborně osvědčila v inscenacích O rybáři a zlaté rybce a O plaváčkovi

Další posilou dámské šatny je mladá absolventka činoherního herectví a moderování na Vyšší odborné škole herecké v Praze a také posluhačka loutkářského umění na téže škole slečna Vera Hejko.

Herec a muzikant Václav Hoskovec je čerstvým absolventem činoherního herectví a moderování taktéž na Vyšší odborné škole herecké. Kromě hraní (v divadle) a hraní (v kapele) se také věnuje skládání hudby. 

A posledním mužským elementem v nové partě herců je Pavel Trochta, který u nás bude zatím hostovat. Je taktéž absolventem Vyšší odborné školy herecké a je taktéž velmi šikovný, však se brzy přesvědčíte sami. 

Za chvíli budou prázdniny, tak si je pořádně užijte a v nové sezóně nezapomeňte přijít okouknout a podpořit naše nové posily. Věříme, že s jejich výběrem budete naprosto spokojeni:)