Divadlo rozmanitostí zabodovalo za Dračích lodích

Tým "Divadlo rozmanitostí - Nedloubej se v nose" se zúčastnil 9. 6. 2017 a 10. 6. závodů Dračích lodích na Matyldě v Mostě. V pátek, v den rozplaveb ještě zajistilo Rozmáňo a přátelé Rozmáňa (kapely Dost času, Brix, Ovečky a ostatní, Nedloubej se v nose) kulturní program pro všechny účastníky závodu (celkem jelo 49 týmů!).

V den závodu panovala v "Divadelním" stanu už od rána skvělá atmosféra. Stan, který výtvarníci Rozmáňa pojali jako dračí sluj, se mohli závodníci a hlavně jejich děti vyfotit s dračími křídli, trojhlavou saní, pohladit si maskota, vzít si propagační materiály anebo zakoupit CD Nedloubáků, Sindibáda a Třech přadlen. Však nás také porota ocenila 3. místem v kategorii "Nejlepší stan".

A to není jediná kategorie, kde jsme skončili "na bedně". V soutěži "Nejlepší bubeník" jsme vyhráli 1. cenu za pojetí bubeníka jako Dinosaura. Nutno dodat, že konkurence byla veliká, ale výtvarník Pavel Zikmund (našeho Pavla Zikmunda táta:) se díky kouzlu své osobnosti brzy stal známou postavičkou celých závodů. V této kategorii byl jediným mužem a ještě prokázal velkou odvahu, když vydržel celý horký den v těsném elastickém overalu, který měl zapnutý na zip i přes obličej:)

V samotném závodě jsme skončili na 36. místě (dle moderátora na vyhlášení) anebo 38. místě (dle Mosteckého deníku), ať tak či tak, výhrou pro nás bylo to, že jsme se závodu mohli zúčastnit a strávit tak skvělý sportovní víkend v přátelské atmosféře, která v našem divadle panuje.

Děkujeme všem, kteří se závodu zúčastnili, ať už jako závodníci, fanoušci, pomocníci při stavbě, realizaci a propagaci. Velký dík patří vedení divadla za podporu a fanouškům děkujeme za to, že si to s námi užili a přišli podpořit krásnou akci, která se v Mostě konala už pošesté.

Za rok do toho jdeme určitě zase znovu. Do té doby se loučíme naším týmovým pokřikem:"Smrk, smrk! - Ahoj, ahoj, ahoj!"